PCR1J101MCL1GS
Numer produktu DigiKey
493-13783-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-13783-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-13783-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCR1J101MCL1GS
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
100 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 24mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
PCR1J101MCL1GS Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm