PCM1H121MCL2GS
Numer produktu DigiKey
PCM1H121MCL2GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
493-PCM1H121MCL2GSCT-ND - Taśma cięta (CT)
493-PCM1H121MCL2GSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCM1H121MCL2GS
Opis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 25mOhm 8000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Nichicon
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
125 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.5 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,488" (12,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 125°C