LKG1K332MESBBK
Numer produktu DigiKey
LKG1K332MESBBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
LKG1K332MESBBK
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LKG1K332MESBBK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.1 A @ 120 Hz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C