LGW2G271MELZ50
Numer produktu DigiKey
493-8551-ND
Producent
Numer produktu producenta
LGW2G271MELZ50
Opis
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LGW2G271MELZ50 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.68 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.4024 A @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C