GYA1V221MCW1GS
Numer produktu DigiKey
GYA1V221MCW1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
493-GYA1V221MCW1GSCT-ND - Taśma cięta (CT)
493-GYA1V221MCW1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GYA1V221MCW1GS
Opis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
300 mA @ 120 Hz
2 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C