GYA1V221MCW1GS | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GYA1V221MCW1GS |
Opis | CAP ALUMHYB 220UF 20% 35V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent Nichicon | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 300 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 2 A @ 100 kHz |
Typ Hybrydowy | Rozmiar / wymiar Śr. 0,394" (10,00mm) |
Pojemność 220 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 20mOhm | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Trwałość przy temperaturze 4000h przy 125°C |