NMC0402X7R103K50TRPF
Numer produktu DigiKey
4988-NMC0402X7R103K50TRPFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4988-NMC0402X7R103K50TRPFCT-ND - Taśma cięta (CT)
4988-NMC0402X7R103K50TRPFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NMC0402X7R103K50TRPF
Opis
CAP SMT04020.01F50VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
98 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)