NACZ151M35V8X10.5TR15F
Numer produktu DigiKey
4988-NACZ151M35V8X10.5TR15FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4988-NACZ151M35V8X10.5TR15FCT-ND - Taśma cięta (CT)
4988-NACZ151M35V8X10.5TR15FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NACZ151M35V8X10.5TR15F
Opis
CAP ALUM 35V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
98 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 170mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
450 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
170mOhm przy 100kHz