BW336M050HEJTA
Numer produktu DigiKey
3372-BW336M050HEJTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Aillen
Numer produktu producenta
BW336M050HEJTA
Opis
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 4000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Producent
Aillen
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.1 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm