BW227M035HGKTA
Numer produktu DigiKey
3372-BW227M035HGKTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Aillen
Numer produktu producenta
BW227M035HGKTA
Opis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 35V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Producent
Aillen
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm