SZMM3Z36VT1GX
Numer produktu DigiKey
1727-SZMM3Z36VT1GXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-SZMM3Z36VT1GXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-SZMM3Z36VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM3Z36VT1GX
Opis
DIODE ZENER 36V 300MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 36 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 25.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Moc - maks.
300 mW
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms