SZMM3Z22VT1GX nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 14 926
Arkusz danych
Diody - Zenera 22 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD15VL1BA,115
SZMM3Z22VT1GX
Numer produktu DigiKey
1727-SZMM3Z22VT1GXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-SZMM3Z22VT1GXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-SZMM3Z22VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM3Z22VT1GX
Opis
DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 17 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
300 mW
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms