RB521CS30L,315 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RB521CS30L,315 |
Opis | DIODE SCHOTTK 30V 100MA DFN10062 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 30 V 100mA Montaż powierzchniowy DFN1006-2 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RB521CS30L,315 Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 10 µA @ 10 V |
Prod. | Pojemność przy Vr, F 8pF przy 1V, 1MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Technologia | Typ mocowania |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 30 V | Obudowa / skrzynia |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 100mA | Obudowa dostawcy urządzenia DFN1006-2 |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 350 mV @ 10 mA | Temperatura robocza - złącze 150°C (maks.) |
Prędkość Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość | Bazowy numer produktu |