RB520CS3002LYL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 133 678
Arkusz danych
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Comchip Technology
Central Semiconductor Corp
Toshiba Semiconductor and Storage
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy DFN1006-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RB520CS3002LYL
Numer produktu DigiKey
1727-RB520CS3002LYLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-RB520CS3002LYLCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-RB520CS3002LYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB520CS3002LYL
Opis
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 10 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN1006-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 10 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość