PSMN5R0-40MSHX
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN5R0-40MSHXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN5R0-40MSHXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN5R0-40MSHXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN5R0-40MSHX
Opis
MOSFET N-CH 40V 85A LFPAK33
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 85A (Tc) 83W (Tc) Montaż powierzchniowy LFPAK33
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSMN5R0-40MSHX Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
29 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2010 pF @ 20 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
83W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK33
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5mOhm przy 20A, 10V