PSMN3R9-60PSQ
Numer produktu DigiKey
1727-1133-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN3R9-60PSQ
Opis
MOSFET N-CH 60V 130A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 130A (Tc) 263W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSMN3R9-60PSQ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
103 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5600 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
263W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,9mOhm przy 25A, 10V