PSMN3R4-30BLE,118
Numer produktu DigiKey
1727-1102-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-1102-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-1102-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN3R4-30BLE,118
Opis
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 120A (Tc) 178W (Tc) Montaż powierzchniowy D2PAK
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,15V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
81 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4682 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
178W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,4mOhm przy 25A, 10V