PSMN2R5-60PLQ
Numer produktu DigiKey
1727-1056-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN2R5-60PLQ
Opis
MOSFET N-CH 60V 150A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 150A (Tc) 349W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
223 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
349W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,6mOhm przy 25A, 10V