PSMN1R9-40PLQ
Numer produktu DigiKey
1727-1851-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN1R9-40PLQ
Opis
MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 150A (Tc) 349W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSMN1R9-40PLQ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
120 nC @ 5 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13200 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
349W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,7mOhm przy 25A, 10V