PSMN1R6-30MLHX
Numer produktu DigiKey
1727-8594-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-8594-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-8594-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN1R6-30MLHX
Opis
MOSFET N-CH 30V 160A LFPAK33
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 160A (Tc) 106W (Tc) Montaż powierzchniowy LFPAK33
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSMN1R6-30MLHX Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
41 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
2369 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
106W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK33
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,9mOhm przy 25A, 10V