PSMN1R0-100CSFJ
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN1R0-100CSFJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN1R0-100CSFJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN1R0-100CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN1R0-100CSFJ
Opis
PSMN1R0-100CSF/SOT8005A/CCPAK1
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 460A (Tc) 1,55kW (Tc) Montaż powierzchniowy CCPAK1212i
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
539 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
33624 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,55kW (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
CCPAK1212i
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,04mOhm przy 25A, 10V