PSMN016-100PS,127 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 1 128
Arkusz danych
onsemi
W magazynie: 322
onsemi
W magazynie: 287
W magazynie: 467
W magazynie: 775
W magazynie: 424
W magazynie: 1
W magazynie: 64
Rochester Electronics, LLC
Infineon Technologies
W magazynie: 816
Kanał N 100 V 57A (Tj) 148W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN016-100PS,127
Numer produktu DigiKey
1727-4657-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN016-100PS,127
Opis
MOSFET N-CH 100V 57A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
49 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2404 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
148W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 15A, 10V