PSMN012-100YSFX
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN012-100YSFXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN012-100YSFXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN012-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN012-100YSFX
Opis
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 65A (Tc) 130W (Tc) Montaż powierzchniowy LFPAK56, Power-SO8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
46 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2800 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
130W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK56, Power-SO8
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
11,8mOhm przy 20A, 10V