PMX100UNZ
Numer produktu DigiKey
1727-PMX100UNZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMX100UNZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMX100UNZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMX100UNZ
Opis
PMX100UN/SOT8013/DFN0603-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 1,3A (Ta) 300mW (Ta), 4,7W (Tc) Montaż powierzchniowy DFN0603-3 (SOT8013)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
900mV przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
2.3 nC @ 4.5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±12V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
144 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
300mW (Ta), 4,7W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN0603-3 (SOT8013)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,8V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
210mOhm przy 1A, 4,5V