PMV100XPEAR
Numer produktu DigiKey
1727-2728-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2728-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2728-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMV100XPEAR
Opis
MOSFET P-CH 20V 2.4A TO236AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 2,4A (Ta) 463mW (Ta), 1,9W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-236AB
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
6 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (maks.)
±12V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
386 pF @ 10 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Straty mocy (maks.)
463mW (Ta), 1,9W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V, 4,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-236AB
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
128mOhm przy 2,4A, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
1,25V przy 250µA