PMT200EPEX nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 3 549
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 154
Arkusz danych
Kanał P 70 V 2,4A (Ta) 800mW (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-223
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PMT200EPEX
Numer produktu DigiKey
1727-PMT200EPEXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMT200EPEXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMT200EPEXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMT200EPEX
Opis
MOSFET P-CH 70V 2.4A SOT223
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
15.9 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
822 pF @ 35 V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Straty mocy (maks.)
800mW (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
167mOhm przy 2,4A, 10V