PMPB25ENEX
Numer produktu DigiKey
1727-7662-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7662-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7662-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMPB25ENEX
Opis
MOSFET DFN2020MD-6
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 10A (Ta) 2,1W (Ta) Montaż powierzchniowy DFN2020MD-6
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
19 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
607 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,1W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
24mOhm przy 7,2A, 10V