PMPB20XPEZ
Numer produktu DigiKey
1727-PMPB20XPEZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMPB20XPEZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMPB20XPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMPB20XPEZ
Opis
MOSFET P-CH 20V 7.2A DFN2020MD-6
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 7,2A (Ta) 1,7W (Ta) Montaż powierzchniowy DFN2020MD-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMPB20XPEZ Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
900mV przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
45 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±12V
2945 pF @ 10 V
Straty mocy (maks.)
1,7W (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN2020MD-6
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,8V, 4,5V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
23,5mOhm przy 7,2A, 4,5V