PMPB100ENEX
Numer produktu DigiKey
1727-7660-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7660-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7660-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMPB100ENEX
Opis
MOSFET DFN2020MD-6
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 5,1A (Ta) 3,3W (Ta) Montaż powierzchniowy DFN2020MD-6
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
5 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
157 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,3W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN2020MD-6
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
72mOhm przy 3,9A, 10V