PMEG60T30ELRX
Numer produktu DigiKey
1727-7806-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7806-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7806-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG60T30ELRX
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 3A Montaż powierzchniowy SOD-123W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMEG60T30ELRX Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.8 µA @ 60 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
580pF przy 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
620 mV @ 3 A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)