PMEG45U10EPDZ
Numer produktu DigiKey
1727-1833-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-1833-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-1833-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG45U10EPDZ
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 10A Montaż powierzchniowy CFP15
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMEG45U10EPDZ Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
34 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
600 µA @ 45 V
Pojemność przy Vr, F
1170pF przy 1V, 1MHz
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa dostawcy urządzenia
CFP15
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
490 mV @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)