PMEG4002EB,115 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PMEG4002EB,115 |
Opis | DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 40 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-523 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PMEG4002EB,115 Modele |
Kategoria | Prędkość Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 500 nA @ 25 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy Vr, F 20pF przy 1V, 1MHz |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 40 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-523 |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 200mA | Temperatura robocza - złącze 150°C (maks.) |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 600 mV @ 200 mA | Bazowy numer produktu |