PMEG2005EB,115 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PMEG2005EB,115 |
Opis | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD523 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 20 V 500mA Montaż powierzchniowy SOD-523 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PMEG2005EB,115 Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 30 µA @ 10 V |
Prod. | Pojemność przy Vr, F 30pF przy 1V, 1MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Technologia | Typ mocowania |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 20 V | Obudowa / skrzynia |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 500mA | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-523 |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 480 mV @ 500 mA | Temperatura robocza - złącze 125°C (maks.) |
Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) | Bazowy numer produktu |