Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 14 937
Arkusz danych
Diody 20 V 500mA Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PMEG2005AESFYL
Numer produktu DigiKey
1727-2287-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2287-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2287-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG2005AESFYL
Opis
DIODE SCHOTTK 20V 500MA DSN06032
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
1.9 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
45 µA @ 20 V
Pojemność przy Vr, F
25pF przy 1V, 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DSN0603-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 500 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)