PMEG2005AEA,115 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PMEG2005AEA,115 |
Opis | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 20 V 500mA Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PMEG2005AEA,115 Modele |
Kategoria | Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 200 µA @ 20 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy Vr, F 80pF przy 1V, 1MHz |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 20 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 500mA | Temperatura robocza - złącze 150°C (maks.) |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 390 mV @ 500 mA | Bazowy numer produktu |