Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 4 744
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 20 V 200mA Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PMEG2002ESF,315
Numer produktu DigiKey
1727-2286-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2286-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2286-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG2002ESF,315
Opis
DIODE SCHOTTK 20V 200MA DSN06032
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
1.9 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3.5 µA @ 20 V
Pojemność przy Vr, F
25pF przy 1V, 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DSN0603-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
490 mV @ 100 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość