PMEG100V080ELPDAZ
Numer produktu DigiKey
1727-7346-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7346-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7346-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG100V080ELPDAZ
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 8A Montaż powierzchniowy CFP15
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
110pF przy 10V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nie do nowych projektów
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Obudowa dostawcy urządzenia
CFP15
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
850 mV @ 8 A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)