PMEG100T20ELXDX
Numer produktu DigiKey
1727-PMEG100T20ELXDXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMEG100T20ELXDXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMEG100T20ELXDXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG100T20ELXDX
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD323HP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 2A Montaż powierzchniowy SOD323HP
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
6 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
600 nA @ 100 V
Pojemność przy Vr, F
120pF przy 1V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD323HP
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Temperatura robocza - złącze
175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
880 mV @ 2 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)