PMEG045V100EPDAZ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PMEG045V100EPDAZ |
Opis | DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 45 V 10A Montaż powierzchniowy CFP15 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PMEG045V100EPDAZ Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 50 µA @ 10 V |
Prod. | Pojemność przy Vr, F 1190pF przy 1V, 1MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Nie do nowych projektów | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Technologia | Typ mocowania |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 45 V | Obudowa / skrzynia |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 10A | Obudowa dostawcy urządzenia CFP15 |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 490 mV @ 10 A | Temperatura robocza - złącze 175°C (maks.) |
Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) | Bazowy numer produktu |