PMEG045T150EPDZ
Numer produktu DigiKey
1727-PMEG045T150EPDZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMEG045T150EPDZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMEG045T150EPDZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG045T150EPDZ
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 15A Montaż powierzchniowy CFP15
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 45 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
800pF przy 10V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Obudowa dostawcy urządzenia
CFP15
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 15 A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Bazowy numer produktu
Czas regeneracji wstecznej (trr)
20 ns
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 2 490 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
2 490W magazynie