Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 8 604
Arkusz danych
4,8V (typ.) Zacisk 15A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TrEOS ESD Protection for USB Type-C®
PESD3V6Z1BCSFYL
Numer produktu DigiKey
1727-8344-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-8344-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-8344-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD3V6Z1BCSFYL
Opis
TVS DIODE 3.6VWM 4.8VC DSN0603-2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Brak
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Pojemność przy częstotliwości
0,45pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,6V (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6,8V (typ.)
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
4,8V (typ.)