PESD3V3L1BSLZ
Numer produktu DigiKey
1727-PESD3V3L1BSLZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD3V3L1BSLZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD3V3L1BSLZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD3V3L1BSLZ
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 11.3V DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,3V Zacisk 7,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DFN1006-2
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,5A (8/20µs)
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
15,5pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SOD-882
Napięcie - przebicia (min.)
5,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,3V