PESD2V8R1BSFYL
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2V8R1BSFYLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2V8R1BSFYLCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2V8R1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2V8R1BSFYL
Opis
TVS DIODE 2.8VWM 5VC DSN0603-2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V Zacisk 4,5A (8/20µA) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,5A (8/20µA)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Pojemność przy częstotliwości
0,15pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
2,8V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
7,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
5V