PESD2IVN27-TR
Numer produktu DigiKey
1727-7812-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7812-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7812-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2IVN27-TR
Opis
TVS DIODE 27VWM 45VC TO236AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PESD2IVN27-TR Modele
Pojemność przy częstotliwości
13pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)