Dostępne zamienniki:
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 427
Arkusz danych
42V Zacisk 2,6A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy, bok zwilżany DFN1110D-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD2CANFD24V-QBZ
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CANFD24V-QBZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CANFD24V-QBZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CANFD24V-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CANFD24V-QBZ
Opis
TVS DIODE 24VWM 42VC DFN1110D-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemność przy częstotliwości
5,2pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Napięcie - przebicia (min.)
25,5V
Obudowa / skrzynia
3-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,6A (8/20µs)