PESD2CANFD24U-UX
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CANFD24U-UXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CANFD24U-UXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CANFD24U-UXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CANFD24U-UX
Opis
TVS DIODE 24VWM 43VC SC70
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43V Zacisk 1,9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SC-70 (SOT323)
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Pojemność przy częstotliwości
3,5pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-70, SOT-323
Napięcie - przebicia (min.)
25,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
43V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,9A (8/20µs)