PESD2CAN24T-QR
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CAN24T-QRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CAN24T-QRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CAN24T-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CAN24T-QR
Opis
TVS DIODE 24VWM 35VC TO236AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35V (typ.) Zacisk 5,3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Zastosowania
Puszka
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
13,5pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
2
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
26V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35V (typ.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,3A (8/20µs)