PESD1IVN27-UX
Numer produktu DigiKey
1727-7622-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7622-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7622-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD1IVN27-UX
Opis
TVS DIODE 27VWM 45VC SOT323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-323
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Zastosowania
Puszka
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
14pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Obudowa / skrzynia
SC-70, SOT-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)