PESD1IVN24-AX | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PESD1IVN24-AX |
Opis | TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 30 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 42V Zacisk 3,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Prod. | Zastosowania Puszka |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy częstotliwości 14pF przy 1MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TA) |
Typ Zener | Klasa Motoryzacja |
Kanały dwukierunkowe 1 | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 24V (maks.) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - przebicia (min.) 25,5V | Obudowa / skrzynia SC-76, SOD-323 |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 42V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 3,5A (8/20µs) | Bazowy numer produktu |