PESD18VF1BLYL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PESD18VF1BLYL |
Opis | TVS DIODE 18VWM 17VC DFN1006-2 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 17V Zacisk 1A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DFN1006-2 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 1A (8/20µs) |
Prod. | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Antena RF |
Status części Aktywny | Pojemność przy częstotliwości 0,35pF przy 1MHz |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TA) |
Kanały dwukierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 18V (maks.) | Obudowa / skrzynia SOD-882 |
Napięcie - przebicia (min.) 19V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 17V | Bazowy numer produktu |